GRĄŽINIMAI

Jeigu Jūs nesate visiškai patenkinti nusipirktos prekės forma, dydžiu, spalva, modeliu ar komplektiškumu, Jūs turite teisę per 14 dienų nuo prekės pardavimo dienos pakeisti ją analogiška preke. Jeigu mes neturime pakeitimui tinkamos prekės, Jūs turite teisę per 14 dienų nuo prekės pardavimo dienos grąžinti prekę mums ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Jūsų raštiškas prašymas, nurodant užsakymo numerį ir savo pageidavimą, turi būti pateiktas el. paštu info@svajingai.lt.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šia teise galima pasinaudoti tik jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

 Jeigu Jums buvo parduota netinkamos kokybės prekė, Jūs turite teisę savo pasirinkimu iš mūsų reikalauti:

-       pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke; arba
-       atitinkamai sumažinti prekės kainą; arba
-       per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus; arba
-       atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas; arba
-       pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Jūsų raštiškas prašymas, nurodant prekės trūkumus, užsakymo numerį ir pasirinktą vieną iš aukščiau išvardintų reikalavimų, turi būti pateiktas el. paštu info@svajingai.lt.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šia teise negalima pasinaudoti, jeigu prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Jūs pažeidėte prekės naudojimo ar saugojimo taisykles.

 Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visais aukščiau nurodytais atvejais, prekių pristatymo išlaidos Jums nebus grąžinamos (šiomis išlaidomis bus sumažinta suma, grąžintina Jums), ir kad prekių grąžinimo mums išlaidas padengiat Jūs.

 Jūsų teises dėl prekių grąžinimo reglamentuoja LR Ūkio Ministro 2001/06/29 d. įsakymas „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir LR Ūkio Ministro 2001/08/17 d. įsakymas „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

This site uses cookies. Šis puslapis naudoja "slapukus". Šī lapa izmanto sīkdatnes. Этот сайт использует "cookies". Find out more here.